Kubištovy Hořické trubičky - JANKA

Firma Jana Kubištová - JANKA byla založena v červnu 1989 manželi Janou a Jiřím Kubištovými. V tomto roce jsme zahájili malovýrobu hořických trubiček v domácích podmínkách. Jak se zvyšovala poptávka a odbyt, rostly i naše potřeby na výrobní prostory a tak jsme se přes pronájmy provozoven dostaly až k dnes vlastní velké a moderní provozovně, kterou jsme postavili v Hořicích v roce 2003 a která splňuje veškeré požadavky Evropské Unie. Je umístěna přímo u hlavní silnice mezi Hradcem Králové a Jičínem.

Firma Jana Kubištová - JANKA mimo jiné sponzoruje motocyklového závodníka Jiřího Kubištu, autocrossovou jezdkyni Ivanu Kuželovou či horolezecký oddíl HOHOHOŘICE. Kompletní seznam sponzorovaných oddílů či sportovců najdete na našich stránkách.


Přejít na web sponzora

C.S.CARGO

ŘEŠÍTE PROBLÉM S KAPACITOU VAŠICH SKLADŮ?

Za velmi výhodných podmínek nabízíme volné kapacity v logistických centrech C.S.CARGO.


Přejít na web sponzora

BABUN

Firma Babun byla založena v roce 2005 a zabývá se výrobou plněných baget. Všechny naše výrobky si můžete prohlédnou po rozkliknutí fotografie, kde se dozvíte složení každé bagety. Připravili jsme pro Vás i krátká videa, kde je ukázka, jak se bagety vyrábějí. Rozvoz provádíme našimi chladícími vozy a doprava je zdarma. Objednávky můžete vyřídit pomocí emailu a nebo na telefonní číslo, které najdete v kontaktech.

Děkujeme Vám za návštěvu a přejeme dobrou chuť.


Přejít na web sponzora

Autocentrum Jičín

Autocentrum Jičín již řadu let se zabývá prodejem a servisem Vašich automobilů. V případě, že chcete koupit nové auto, či si nechat bezproblémově opravit či zkontrolovat Váš automobil je nejlepší volbou se obrátit na tuto léta prověřenou firmu. Již poněkolikáte je stabilním sponzorem AMK Český ráj.


Přejít na web sponzora

AUTORING - plechařina

Kompletní sortiment autodílů na všechny typy vozidel. Skladem máme stovky tisíc položek, provozujeme síť velkoobchodních partnerů. Nejlepší ceny, zajištění servisu, možnost vyzvednutí i vrácení zboží na centrále v Jičíně i na pobočkách v ČR.

Profesionální přístup, kontrola dle VIN kódu, výběr v e-shopu na tři kliky. Při objednávce do 16:00 expedujeme perfektně zabalené zásilky následující pracovní den ráno.


Přejít na web sponzora
  
Recenze spokojených zákazníků

VERONIKA HLADÍKOVÁ

Profesionální fotografka


Přejít na web sponzora

AP AUTOSERVIS

AP autoservis je moderně vybavený autoservis zaměřený na osobní a lehké užitkové vozy všech značek dostupných na našem trhu. Dále našim zákazníkům poskytujeme veškeré pneuservisní práce a věci s tím spojené.


Přejít na web sponzora

AB profi s.r.o

Firma AB PROFI s.r.o. působí v Jičíně již od roku 1991. Naší hlavní náplní je prodej a servis zahradní techniky firem HONDA, ISEKI, VARI, BRILL, STIGA, MTD, POWERPLUS a prodejem ručního nářadí firmy DEWALT a POWERPLUS. V naší firmě je možno pořizovat techniku i na splátky. Firma disponuje kvalitně vybaveným servisem pro opravy zahradní techniky včetně proškolených servisních pracovníků.


Přejít na web sponzora

Motosport Soukup

Motobazar Motosport Soukup se zaměřuje na prodej motocyklů – jak nových, tak ojetých. Mezi nabízené služby od Motosport Soukup patří prodej, servis a výkup motocyklů různých značek. Jsme regionálním distributorem značky KYMCO. Navštivte náš motobazar Motosport Soukup.


Přejít na web sponzora

Autoelektrik spol s r.o.

Věnujeme se nejen velkoobchodu a maloobchodu s kompletním osvětlením na trucky, autopříslušenstvím a doplňky na nákladní i osobní automobily, ale také výrobou, servisem i montáží elektroinstalace pracovních silničních strojů.


Přejít na web sponzora

Tiskárna-Vosáhlo

Jsme malá regionální rodinná tiskárna sídlící na východě Čech ve městě Jičín, která byla založena a funguje jíž od roku 1990 a navazuje tak na polygrafickou tradici rodiny Vosáhlových sahající až do roku 1945. V tiskárně Vám provedeme kompletní zhotovení tiskoviny od návrhu na grafickém pracovišti, její realizaci na našich strojích až po případné dokončující knihařské zpracování.


Přejít na web sponzora

Dům barev je značka společnosti PPG a není pouhým dalším obchodem s barvami.

Prodejna Dům barev je jiná, protože na rozdíl od jiných obchodů s barvami je zasvěcena tomu, aby vám usnadnila život. Jde o to, že prodejna Dům barev je zcela novým konceptem v maloobchodním podnikání s barvami, který byl vybudován s takovými lidmi, jako jste vy – profesionály v nátěrových hmotách.


Přejít na web sponzora

Agrotest

Agrotest a.s. se zabývá prodejem zemědělské, zahradní a komunální techniky. Prodáváme zahradní traktory Starjet, Crossjet, Challenge... Vyberte si u nás ze širokého sortimentu. Nabízíme také kompletní sortiment ložisek, klínových řemenů a náhradních dílů na uvedené stroje. Zajistíme dodání akumulátorů Sznajder, filtrů, různého druhu ručního a elektrického nářadí firem Gardena, Fiskars, Proteco, Narex, Makita, Ferm a jiných. K tomu samozřejmě i pracovních, čisticích i ochranných pomůcek. Vybrané položky pohodlně i prostřednictvím našeho e-shopu.


Přejít na web sponzora

FONAK Kbelnice, s. r. o.

Nástrojárna, založená v únoru roku 1991, se zabývá veškerou nástrojářskou činností, včetně CNC frézování. Nástrojárna fungovala do únoru 2006 jako fyzická osoba pod názvem Jaromír Knob. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu forem a nástrojů, při níž klademe důraz na kvalitu, přesnost a plnění termínů dodávek. Provádíme výrobu, opravu i servis nástrojů i forem.


Přejít na web sponzora

HSV zámečnictví

Firma HSV zámečnictví byla založena v roce 1991. V současné době firma sídlí ve vlastním výrobním areálu v Jičíně a zaměstnává 5 zkušených pracovníků. Od počátku se firma zabývá stavebně zámečnickou prací. Prodej hutního materiálu, technických plynů. Působíme hlavně v Královéhradeckém, Libereckém a Středočeském kraji. V případě zájmu realizujeme zakázky po celé ČR.


Přejít na web sponzora

Pártystany-Jičín s.r.o.

Pártystany-Jičín s.r.o. zabýváme se prodejem, pujčovnou párty stanů a dalším doplňkovým vybavením pro pořádání akcí, firemních večírků, svatebních oslav. Párty stany Jičín - Kvalita - Rychlost - Super cena.


Přejít na web sponzora

ABET kovo

ASL AUTO & služby Luňák s.r.o.

AGROTEST.cz

  • Bohaté a kvalitní příslušenství k zahradním traktorům a malotraktorům.


Přejít na web sponzora